Jóga a regenerácia

Hlavná téma: regenerácia životných síl

Dátum a čas: 25. marca, sobota, 14.00 – 18.30 hod.

Miesto: priestory galérie Klemo na Tehelnej 4, Zvolen

Popis seminára: Matej ťa prevedie témou regenerácie životných síl. Naučíš sa ako cvičením jógy môžeš podporiť svoje sily, zlepšiť svoje zdravie a prispieť tak k harmonickejšiemu životu. Prednáška bude zahŕňať niekoľko rád a tipov, ktorými podporíš regeneráciu vlastných síl aj síl ľudí v tvojom okolí. Citlivý prístup prednášateľa ocení každý účastník, ktorý je zvedavý a láka ho nový prístup k duševným záležitostiam. Učitelia, inštruktori jógy, lektori a fyzioterapeuti ocenia najmä dlhoročné skúsenosti a pedagogické schopnosti, ktoré Matej pretaví do praktických odporúčaní, ako si zachovať svoje životné sily a podporiť regeneráciu svojich žiakov/zákazníkov.

Kto je Matej Štepita?

Matej je inštruktor jógy, ktorý pôsobí najmä v Bratislave. Od roku 2009 má svoje kurzy jógy a v jogovej škole Premena vedie vzdelávanie pre inštruktorov jógy. Pripravil pre prax jogového učiteľa vyše dvadsať dlhodobých študentov. Pôsobí aj ako psychológ a lektor duševného rozvoja a zdravia. Jeho hodiny sú harmonické spojenie praxe – cvičenia, zaujímavej teórie a vzájomnej spolupráce a podpory. Excelentne dokáže inšpirovať a podporiť rozvoj človeka.

Pozri si vedio Mateja o regenerácií z obdobia koronakrízi.

Pre koho je seminár určený?

Ak ťa zaujíma hlbšie poznanie procesu regenerácie.

Ak by si rád/a vedel/a, ako je možné svoje sily obnovovať v dnešnom „bláznivom“ svete, určite príď!

Ak si učiteľ, inštruktor jógy, lektor podobných disciplín ( pilates, fyzické cvičenie, posilňovanie, beh, a pod.) alebo fyzioterapeut, ktorého zaujíma proces regenerácie a rád/a by zistil/a viac o tom, ako obnovovať vlastné sily, nevyčerpať sa a tiež ako regenerujúco pôsobiť na žiakov, účastníkov/zákazníkov svojich kurzov.

Na seminári teda nájdeš:

  • cvičenie jógy
  • praktické rady k regenerácií prostredníctvom jógy ale nie len
  • typy k obnove životných síl v bežnom živote
  • koncentračné cvičenie na podporu životných síl
  • podnetné informácie
  • pedagogické odporúčania
  • drobné, ale zato bio občerstvenie

Najdôležitejšie informácie 🙂

Kedy? 25. 3. 2023, sobota 14.00 – 18.30 hod.

Kde? galéria Klemo na Tehelnej 4, Zvolen

Za koľko? cena – predpredaj 48 €/ v deň konania seminára 56 €

Cena nemá byť prekážkou v účasti – ak je pre teba vysoká, napíš mi a pokúsime sa nájsť riešenie 🙂

Kto organizuje seminár?

Martina je učiteľkou matematiky a fyziky na základnej škole a učiteľkou jógy. Organizuje 3-mesačné kurzy jógy vo Zvolene a Krupine, venuje sa aj organizovaniu seminárov s jógovou tématikou. Zároveň ponúka aj individuálne hodiny jógy a jógu pre malé skupiny. Je žiačkou Mateja Štepitu a Lucii Štepitovej. Lektorský kurz absolvovala v škole Premena. Seminár organizuje občianske združenie Škola Premnena.