Kurz pre začiatočníkov a mierne pokročilých

Prečo kurz a nie samostatné hodiny?

Ponúkam ti kurz, aby si mal/a možnosť vyskúšať si pôsobenie cvičenia jogových asán (asána – poloha tela) a tiež, aby si mohol/a zažiť pokrok, ktorý je možné za dva,tri mesiace dosiahnuť (na jednej, dvoch hodinách to nejde 🙂 )

Tiež je pre mňa dôležité, aby si asány spoznal/a a to vyžaduje nejaký čas. Budeme si asány popisovať, vysvetľovať do detailov a učiť sa ich zmysel nie len pre samotné cvičenie, ale tiež aj pre náš osobný a sociálny život.

Prečo joga s dušou?

Pretože na duši záleží 🙂 Joga ktorú učím sa zameriava na rozvoj duševných schopností ako je vytrvalosť, trpezlivosť, odvaha, spolupráca, tvorenie pokoja, koncentrácia, pokojné vnímanie, otvorenosť a vďaka rozvoju týchto schopností vyživuje a posilňuje telo. Rozvoj týchto schopností trénujeme na kurze priamo počas cvičenia asán.

Čo môžeš očakávať?

Hodiny sú aktívne, učíme sa „relaxovať a koncentrovať v pohybe“ – pri cvičení asán. K dýchaniu a relaxácií mám špecifický prístup, to čo ti môžem zaručiť je dobrý pocit z dobre vykonanej práce, ktorá ti zaručí radosť na duši, rozvoj vzťahových schopností a skutočný pokrok v tvojich asánach.